PanSzew – firma rodzinna jako zobowiązanie na przyszłość

Produkcja obuwia to nasza tradycja rodzinna. PanSzew to kontynuacja działalności, którą rozpoczęliśmy już w 1989 r. Działamy jako firma rodzinna, co stanowi dla nas ważne zobowiązanie, by dostarczać wygodne obuwie najwyższej jakości, tworzone z dbałością o szczegóły, ze sprawdzonych i trwałych materiałów.
    

Obuwie produkowane w Polsce

PanSzew to w 100% polska firma, z siedzibą w Nowym Sączu. Nie tylko biuro z obsługą sprzedaży, ale i cała produkcja obuwia zlokalizowana jest w Polsce. Podobnie materiały wykorzystywane do tworzenia obuwia pochodzą od polskich producentów. Ma to dla nas fundamentalne znaczenie, ponieważ pozwala nam w pełni kontrolować cały proces produkcji, od projektu, przez wykonanie, po wysłanie zapakowanego obuwia do Klienta. Dzięki temu, tworząc dla Was komfortowe, stylowe i trwałe buty możemy się kierować zasadą "jakość ponad ilość".
    

PanSzew – produkcja i sprzedaż obuwia

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją obuwia, ale także jego sprzedażą. Dzięki temu możemy zapewnić obsługę na najwyższym poziomie, duży wybór oraz atrakcyjne ceny. W sklepie internetowym PanSzew.pl znajdziecie wygodne i eleganckie obuwie dla mężczyzn, modne i komfortowe buty dla kobiet oraz bezpieczne obuwie dziecięce. Przygotowaliśmy także specjalny dział z pomysłami na prezent.